Free hugs!♥

27. února 2009 v 16:51 | Martulle |  zaujalome

Free hugs
Nedávno jsem viděla krátké video o člověku, který v Austrálii, v Sydney, už dva a půl roku rozdává obejmutí zdarma. Juan Mann si pro to vyhradil jeden den v týdnu, kdy stojí v ulicích s velkým nápisem FREE HUGS (obejmutí zdarma) a obejme každého, kdo má zájem. Chce tím lidi povzbudit, ukázat jim lásku, vidět je šťastné a s úsměvem.Úřady mu to chtěly zakázat, ale podařilo se mu sesbírat 10.000 podpisů na petici, takže má povoleno pokračovat v objímání. Video sestříhal a uveřejnil na YouTube Juanův kamarád z kapely Sick Puppies, aby ho povzbudil po smrti jeho mámy. Klip už shlédlo množství lidí a na YouTube přibývají jejich vzkazy a reakce. Příběh se nedávno objevil i v australském zpravodajství.
Můžete se podívat na obě videa a nechat se inspirovat ;-) Tím nemyslím, že bychom teď všichni měli stát na ulicích s nápisem "obejmutí zdarma". Ale znovu jsem si při tom uvědomila, jak moc pro někoho může znamenat obejmutí, povzbuzení, úsměv.... a že mám každý den spoustu přiležitostí udělat někomu radost a záleží jen na mě, jestli je využiju.
A kdo z nás někdy nepotřebuje obejmout.......?
Takže ...
Můj komentář: O kampani Free hugs jsem se dovzvěděla už před nějakým časem. V tu dobu jsem neměla blog, těd jsem na to shodou náhod narazila znovu a blog mám. Tudíž jsem nemohla odolat to sem nedát. Snad se autor textu nebude zlobit, uvedla jsem zdroj. Kdyby to i přesto vadilo, přispěvěk smažu. Ale přijde mi nefér, tak krásnou kampaň neposlat dál k lidem. Obdivuji toho člověka co to vymyslel, je neuvěřitelné co takový jeden "hug" dokáže... :)

Vaše Martulle:*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama