Valentýn

15. února 2009 v 11:50 | Martulle |  denicek
Valentýn,

Tak včera, co?? :) Nojo Valentýn, Valentýn, Valentýn... Vlastně je to docela pěkný svátek, když máte někoho koho máte rádi a kdo má rád vás. A co když ne? Tak to prostě jen tak přejdete, svět se přece nezboří, možná vyjde příští Valentýn. :) Ale co když máte někoho rádi, myslíte si že ten někdo vás může mít taky rád a opak je pravdou, co potom? :( Fajn, řeknu na co tím narážím. Včera se konala veliká oslava, moje narozky, pak narozky dvou kámošů a svátek mojí nejlepší kamarádky. Byl tam samozřejmě i on. To bylo řečí abych přijela, že oslavíme narozeniny spolu, už se na mě moc teší a bla bla bla... A on tam přijde s ňakou jeho, ani si mě nevšimne jen my pak podal ruku jako všechno nejlepší, když jsme se potkaly na chodbě... Seděli tam přesně tak jako jsem sedělá já s ním před nějakou dobou, a ne jenom jednou... Popravdě jsem si připadala vážně jako dement. Na druhou stranu, tam byla sranda, viděla jsem lidi co jsem neviděla už hoodně dlouho:D Poznala jsem i nějaký nový lidi za což jsem vážně vdečná. I jednu holčinu, která je vážně v pohodě, nevěděla jsem to, protože se nás jistá osoba asi snažila rozhádat, a já ji slepě věřila. Řekly jsme si hodně věcí, začala jsem toho mnohem víc chápat a udělala jsem si svůj vlastní obrázek o té osobě, co tahala za nos mě, jí a možná teď i tu jeho novou. I když upřímně bych jí to nepřála, vypadala že je vážně v pohodě:) Sakra, ani nevím co jsem si myslela.. Že tam přijedu po takový době a on mi skočí kolem krku?! Asi se toho musím o životě ještě hodně učit. Nevím ani proč mě to tak štve? Dyť já jsem přecela byla ta, co mu řekla na vztah NE!!:( Mám ho ráda to vím, ale taky vím, že v tom mám děsnej zmatek.. Mám ho ráda?? Ale to bych přece tolik nežárlila, a nebo ho miluju?? Včera touhle dobou bych si to za žádnou cenu nepřipustila, ale teď vážně nevím nevím.. Je pravda, že s tímhle klukem už se to táhne solidně dlouho. Nevěřím, že teď by to definitivně skončilo to ne... Jenže možná by to tak bylo lepší a to pro všechny.
Pořád musím myslet na ty věci které my řekla ta holčina, ketrá mě prej "nemá ráda" , to co ji o mě napsal přece by to nemohlo tak rychle vyprchat to snad ne?? Nebo si to taky vymyslel, jako hodně dalším věcí. :(Teď vím, že už ho nechci vidět!! Za nějakou dobu určitě ano, teď v žádném případě. Na tu oslavu se mi vůbec nechtělo tušila jsem přesně tohleto, ale zase mi to otevřelo oči. Už nikdy mu nebudu věřit, teď vím jakej je a je to úplně jinej člověk než za jakýho jsem ho měla.
Připadá vám, že to tam asi bylo strašný, co??:D Jo tohle pro mě bylo strašný, ale na druhou stranu to tam bylo super. Většinu času jsem trávila mimo hlavní sál = mimo ně. A právě i mimo sál bylo hodně lidí, tak jak to vetšinou u nich bývá. A tam byla fakt pořádná prdel:D
Takže bych se vás chtěla zeptat jak ste si užily včerejšího Valentýna vy, doufám že super!!:)

Vaše Martulle :-* 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama