Duben 2009

Málo aktualizace

20. dubna 2009 v 15:27 | Martulle |  aktuality
Ahojky lidičky,
tak s zase hlásím po delší době, ale má to svůj důvod. Náš počítač je v háji, prostě můj chytrej bráška ho totálně zaviroval... Dement. Jinak abych vám shrnula co se za ty dny stalo.. Takže nejhlavnější je, že jsme se samozřejmě zúčastnily Žižkova štítu, počasí nakonec bylo akorát:) Taky nám dnes oznámily aby jsme si vybrali semináře do třeťáku. Chtěla jsem dějepis to každopádně, ale najednou máme na výběr i ekonomii! To jsem vůbec netušila, takže bych chtěla ekonomii. Ale ekonomie a dějepis? Docela divná kombinace, šla bych do ní společně se zemákem, jenž ten je až ve čtvrťáku. No uvidíme:) Zítra jedeme na exkurzi do automobilky do Mladé Boleslavi, strašně se už teším!:) Zítra taky přijedou slováci na výměný pobyt, to že ta moje nepřijede mě už ani neštve aspoň nebude bratr tolik prudit xD... No snad se budu moc aspoň takhle chvilkově hlásit, taky mám nové SBéčko. To vám pak všechno napíšu, a co vy jak si užíváte?:)

Dobrou noc!:*

18. dubna 2009 v 0:11 | Martulle |  denicek
Dobrou noc,

Tak jsem si nakonec trošku pohrála s těmi kategoriemi, zítra to asi ještě doladím a utřídím všechny články pořádně. :) Ted už ale půjdu spát, zítra mě totiž čeká Žižkův štít! :)
Tak dobrou noc:*

Ten čas rychle letíí:)

17. dubna 2009 v 23:19 | Martulle |  denicek
Vím že jsem slíbila, že to tu trochu zrekonstrujuju, ale ono už je čtvrt na dvanáct?!.. Sakra to to letí.. No pokusím se ještě teď něco udělat, zítra ráno brzo vstávám (doufám že to teda dopadne) ale ted se mi stejne nechce jeste spát. Takže se teď ějak pokusím.:)

Rekonstrukce

17. dubna 2009 v 17:08 | Martulle |  aktuality
Rekonstrukce!

Chystám se nějak upravit blog, hlavně kategorie. Je jich tu spusta zbytečně a "můj deníček" o proti ostatní záhadně parská ve šveh - cpu tam všechno co můžu. xD To bych chtěla nějak vyřešit. taky bych chtěla nějakej barevnější design. Ale to už dneska rozhodně nestihnu. Za chvíli se mi dostáhne adobe chci zkusit retuše fotek, musím jít ještě nakoupit nějaký věci na zítřek na "Žižkáč" - a o tom bych vám taky chtěla napsat. Chci taky přidat nějaký články do rubrik, které do ted zejí prázdnotou. xD No mám na dnešek nabitej program ohledně blogu - nikam ven totiž nejdu, zítra brzy ráno vstávám (7:30h). xD Tak zatím pááá:*


?!Facebook?!

17. dubna 2009 v 16:45 | Martulle |  Oblíbené


Facebook?!

téměř každý ho zná, mluví o něm, přídává si přátele, prezentuje fotky, chatuje, dělá testy... Kde se ale vlastně vzal?? Objevil se z ničeho nic a je z toho trhák!! :) Zpočátku jsem facebook neměla ráda, bratr na něm byl pořád nalezlej nechtěl mě pustit k počítači.. to mě štvalo xD Kolikrát jsem se musela koukat na udivené tváře známých a kamarádů, a proč? Protože ještě nemám facebook! xD Tenhle týden mě má zvědavost přemohla a založila jsem si ho. Ze začátku nic moc, nikoho jsem si nepřidala. Založila jsem si ho s tím, že se budu moct kouknout na profily jiných, ale ouha musela bych je mít v přátelích, takže jsem pěkně facebook nechala spát a pozamněla na něj. Jenže za dva dny my přišel 2x email z "face", přidaly si mě dvě kámošky.. Samo že jsem si je musela taky přece přidat, no a tím se to rozjelo.. Už asi začínám chápat (nebo už chápu?) co na tom všichni vidí. Sakra kam se hrabe líbko, který jsem už asi přez půl roku nenavštívila. xD
No zkrátka, založte si profil na facebooku, neprohloupíte - a zrušit ho můžete přece vždycky! ;)

Facebook v očích!!

Pejsek

13. dubna 2009 v 20:52 | Martulle |  Můj pejsek
Ahoj lidíí,
tak tohle je můj pejsánek!! No neni užasná?? :) Jedeme si pro ni 1. května, asi se nedočkám. :) J

Super :-*

12. dubna 2009 v 11:50 | Martulle |  Můj pejsek
Ááááá Lidičky,
já sem tak šťastná!! :) Sice není moc důvod, ale dneska po obědě se jedeme podívat na našeho možná budoucího pejska! :* Doufám že to vyjde, kdyby ano koncem dubna by jsme si ho mohly vzít domů. Zatím jsem ho teda ještě neviděla:( ale všechna štěnátka jsou hezká, ne?xD No snad si padneme do oka :)
Třeba bude vypadat nějak takhle?:*

Ale zároveň chci taky říct, Bessinko na tebe nikdy nezapomenu!! Byla jsi můj první pejsek a nejlepší kamarád!! Pořád mi strašně chybíš, stýská se mi moc:(... Věřím, že se na nás z nebíčka koukáš a jednou se tam sejdeme. :)

Hmm...

12. dubna 2009 v 11:26 | Martulle |  denicek
Tak včera byla ta očekávaná oslava, zajímalo by mě jaké to tam asi bylo? Jojo byla jsem sice pozvaná, ale copak jsem tam mohla? Samozřejmě že ne... Ono je to teď vůbec všechno divné. Byla grilovačka, party "jen tak" ... Dřív jsem byla na tohle všechno zvaná, ale teď už asi nejsem tak žádaná jako kdysi (né že bych byla dřív nějak žádaná xD ) ... No jen by mě prostě zajímalo jak to dopadlo, ani mě to nějak netíží protože na dnešek mám rásný program!!:) O tom napíšu za chvíli;)


1. výročí

12. dubna 2009 v 0:10 | Martulle |  mam rada
Dnes je tomu přesně jeden rok, co mě opustila moje Bessinka. Dodnes nevím co se vlastně stalo. nějaké zdravotní komplikace, jenom mě překvapilo že se všechno stalo tak náhle. Vždyt ji bylo také téměř 12let, ale co mohla tu být ještě rok, půl roku, aspoň měsíc, týden. Nojo, asi se vám zdá že to moc hrotím, byl to přece "jenom" pes. Ale pro mě to nebyl ledajaký pes - tohle byla prostě moje Bessinka a to mi nikdo nevezme. Zažila jsem s ní tolik krásných chvílí - procházky, když jsem byla menší všechny noci ve stanu, trhání hrášku ( asi nechápete:), to jak se bála vody, když šlápla na drát a měla ho v tlapce, vítání po příchodu ze školy, škemrání o sladkosti, mazlení a hlazení… Však vy víte co tím chci říct. Byla a je pro mě hodně moc důležitá a strašně se mi po ní stýská i když už je to rok co není. Na jednu stranu se mi zdá jako kdybychom ji neměli už 10 let, prostě strašně dávno. Ale na druhou stranu mi přijde jako by to bylo včera co mne naposled vítala když jsem přišla domů a chtěla si hrát. Ještě teď se mi někdy stane, že se mi zachce jít dolů na zahradu, podívat se co dělá Beska, pak se najednou zarazím - co bych tam vlastně viděla?? Maximálně její hrobeček, jinak žádnou Bessinku, asi jsem v tomhle směru zpomalená a věci mi docházejí po delší době:)
No asi už budu končit, jen jsem tímhle článkem chtěla říct, že i když už je to rok tak na tebe nikdy nezapomenu, a i když teď v nejbližší době budeme mít dalšího pejska, navždy zůstaneš v našich srdíčkách!! :*PS: Článek měl být zveřejněn před půlnocí, nějak jsem to nestihla. :)

Obrázky - Park bench

11. dubna 2009 v 23:36 | Martulle |  obrazky2

Tahle fotka se mi neskutečně líbí!!:)
Jinak ostatní pod perex, však to znáte ;)

Obrázky - Kiss

11. dubna 2009 v 23:23 | Martulle |  obrazky2

Další pod perexem :)

Tak dlouho??

8. dubna 2009 v 22:56 | Martulle |  denicek
Tak dlouho??!!
Předem se omlouvám, že jsem skoro přes týden nic nepřidala. :( Ale tak nějak v neděli jsem z ničeho nic jela s lenou do Liberce. Přijely jsme až dneska, jo vykašlala jsem se na školu, už jsem to sakra potřebovala. Ani si nedokážete představit jak užasný to tam bylo. Bylo to jako dovolená (a lečebná kůra na zlomený srdíčko?). Tu dobu jsem si tam prostě maxilmálně užila, strašně leně děkuju že jsem tam mohla být. Její spolubydlící byla nemocná takže jsme měli klídek ( i když s Péťou je fakt sranda, dokonce jsem se na ní i těšila xD) No, škoda že jsem tam nebyla dýl. Tak dva tejdny, možná měsíc a totálně bych si vyčistila hlavu od všeho co mi tam překáží. :) bylo by dost pravděpodobný, že po návratu do reality, to jako k nám do toho velkoměsta, by to bylo stejný jako před tím ne-li horší. Tak by to za to asu stálo.:) ... Zítra vám napíšu co všechno jsme dělali:).. Ještě bych chtěla podotknout že ačkoliv to tam bylo úžasný, dozvěděla jsem se takový zprávy, keterý mi udělaly v hlavě zmatek jaký jsem snad eště neměla. Zkrátka co si o tom všem mám vůbec myslet?? Vůbec nic si nedokážu v hlavě urovnat. :( Někdy je lepší žít v nevědomosti, třeba se Vám pak život nebude zdát tak ztracený, bude Vám připadat lepší a třeba by jste si neuvědomovali jak Vám vlastně život protéká mezi prsty...

Žeby jaro?? :)

8. dubna 2009 v 22:39 | Martulle |  Moje myšlenky
J .A.R.O !!!


Taky Vás překvapilo počasí za posledních pár dní? Páni, je to prostě užasný :) Můžu mít sebevíc starostí, tak mám ale vždycky radost když vidím jak venku krásně svítí sluníčko, jak tam ptáčci zpívají - to je jak rajská hudba! Prostě mi to zvedá náladu o 200% procent. :) Kéž by už byly prádniny, teď jsou alespoň ty velikonoční které jsem si o 3 dny protáhla. :) Já nevím jak to popsat, ale jaro je prostě jaro!!! xD

Čas

8. dubna 2009 v 22:29 | Martulle |  Moje myšlenky
Čas?
Čas?? Co je to vlastně za pojem??... Je to něco, co řídí alespoň trošičku život každému z nás na této planetě. Ale zeptali jsme se někdy vlastně proč?.. Prostě proto, je to tak už dané tak proč to měnit. Čas je neúprosný, nikdy se nesmiluje ani o vteřinu. Můžeme sebevíc chtít, ale chvíle s milovaným člověk, které se z nějakého důvodu už nezopakují se nedají už nikdy vrátit ani na moment zpět. Nejhezčí chvíle našeho života, navždy zůstanou jenom v našim srdcích a vzpomínkách. Ale na druhou stranu, kdyby jsme si je mohly přehrávat pořád dokola, byly by nejhezčí?? Pravděpodobně by zevšedněli jako třeba každodenní čištění zubů. A ta jedinečnost je přeci krásná, ne? Vždyt přece to co máme uschované v našem srdci, vzpomínky, je úřeci to nejhečí co můžeme mít. To nám totiž nikdy, nikdo nevezme..